Конкурси, олімпіади та предметні тижні

Із 14 по 19 березня у нашій школі тривав Тиждень математики у рамках проведення інтелектуального конкурсу «Учень року – 2016» для учнів 5-11 класів.

Вчитель математики Руденко В.О. організувала виставку дитячих робіт: творів, казок, геометричного матеріалу, які учні виготовляють на уроки, огляди знань та конкурси, для учнів 5-11 класів підготовлено цікаві завдання та кросворди, розв’язуючи які вони можуть набрати бали до участі у фіналі. У 10-11 класах Валентина Олександрівна провела конкурс «Розумники і розумниці», де І місце виборола Татар С., на ІІ місці – Дашніков Д., а третє місце дісталося Борщенку В. Восьмикласники мали змогу продемонструвати свої знання з математики, коли змагалися командами по 5 учнів на конкурсі «Хто найрозумніший?». Перемогла дружба, всі учасники були дуже задоволені цікавими завданнями, показали максимум своїх можливостей. Вчитель математики Колеснік Т.О. 17 березня провела математичний турнір у 7 класі між двома командами, перемогу виборола команда «Прометей».


У період Тижня математики вчителем математики Руденко В.О. було проведено ряд цікавих заходів, де було виявлено кращих учнів.

У конкурсі моделей – Татар С., Охота Г., Миценко Я.; у конкурсі закликів – Соломина В., Андрійчук Д., Овсянік С.; у конкурсі буклетів «Для чого ми вчимо математику» (10 кл.) – Саруханян Л., Вербіцька Ю., Артеменко А.; в інтелект-грі «Розумники і розумниці» (10-11 кл.) – Татар С., Дашніков Д., Борщенко В., Миценко Я., Заскальнюк К.; у матч-реванші «Хто найрозумніший?», де проходили змагання між командою хлопців «Юні мудреці» та командою дівчат «Українські піфагорійки» рахунок був 26:26, тобто, перемогла дружба. У конкурсі-малюнку «Образ значками» кращими стали Охота Г. та Модіна А.
18 березня 36 учнів школи (12 із 2-4 класів та 24учня 5-11 класів) взяли участь у Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру». Куратор конкурсу вчитель математики Руденко В.О. чітко організувала роботу у цьому напрямку, всі учні сумлінно готуються до того, щоб показати кращий результат знань, ніж торік. Математичні здібності є одними із найважливіших, діти активно включаються у роботу і чекають на підсумки та відзнаки. Бажаємо успіхів учасникам та запрошуємо всіх до участі у наступному конкурсі.
17 березня вчитель математики та інформатики Колеснік Тетяна Олександрівна для учнів 7 класу провела математичний турнір. Команди підготували до заходу емблеми, цікаві задачі один одному та взяли участь у конкурсах «Представлення», «Розминка», «Продовж логічну послідовність», «Домашнє завдання» та інші.15 січ. 2016

Протягом січня-лютого переможці іі (районного) етапу олімпіад з базових дисциплін узяли участь у ііі (обласному) турі.

Наш район представляли учні школи тістечок аліна (8 клас) з української мови, літератури та математики, татар сніжана (11 клас) - з математики, дашніков денис (11 клас) - з української мови та літератури, саруханян діана (11 клас) - з біології та овсянік валерія (8 клас) - з історії. Найкраще справилися із запропонованими завданнями восьмикласниці тістечок аліна, яка посіла ііі місце з математики, та овсянік валерія (іі місце з історії). Вітаємо призерів ііі етапу олімпіад. Хай ваші перші маленькі  перемоги стануть початком великих досягнень!

9 лист. 2015
Координатор Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» вчитель математики Руденко В.О. відмітила активних учасників цікавими призами: діти отримали збірники різновікових завдань ( рівень «Малюк» для учнів 2-4 класів, рівень «Школярик» - для 5-6 класів, «Кадет» - 7-8 класи, «Юніор» - 9-10 класи та «Випускник» для одинадцятикласників) та набір математичного приладдя, яке можна легко виготовити самому та користуватись- лінійка, трикутник, транспортир. Одними із найактивніших є учні 7 класу, які люблять розв’язувати математичні завдання, від них не відстають учні 6 та 8 класів. 17 березня відбудеться черговий конкурс, надіємося показати гарні результати.

8 лист. 2015
Сонячного недільного дня школа гостинно відчинила двері і для учасників Всеукраїнського конкурсу з інформатики «Бобер». Найактивнішими учасниками стали учні 4, 6, 7, 10 та 11 класів. Результати цього конкурсу будуть відомі дещо пізніше.

7 листопада в Маловисківській загальноосвітній школі №3 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 7 учнів нашої школи.
За висновками журі переможцями стали учениця 8 класу Тістечок Аліна та учениця 11 класу Татар Сніжана, друге місце посіли восьмикласниці Овсянік Валерія, Татар Ангеліна. На переможців тепер чекає випробування на обласному рівні, тож побажаємо Аліні та Сніжані гідного виступу в Кіровограді!


14 вересня на загальношкільній лінійці вчитель біології Самойленко Аліса Олександрівна оголосила результати весняного «Колоска».
Учні школи залюбки беруть участь у цьому конкурсі і мають гарні результати. 17 «срібних колосків»  - гарний результат із 25-ти учасників Всеукраїнського конкурсу «Колосок».


Комментариев нет:

Отправить комментарий